MÖBLER / Bord / Slagbord 7919768

nr 791 9768

Slagbord

1800-tal, längd: 116, djup: 116, höjd: 73

Kondition: 1st slag, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 november 2012
kl 18:17:34